Senior Účetní s NJ a AJ
  • Region :
    Praha hl.m.
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2) a němčina (C1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Karolína Cajthamlová

+420 734 235 129 karolina.cajthamlova@manuvia.com
Hledáme seniorní kandidáty/ky pro roli účetní/ho a zároveň, jako našeho nového key usera pro SAP. Chcete zůstat v účetnictví, ale zajímají Vás i technologie? Chcete se neustále vzdělávat a využívat jazyky? Pak jsme pro Vás to pravé.

Popis pozice

  • zodpovědnost za komplexní účetní a daňovou agendu naší evropské pobočky
  • kooperace na každodenní bázi s managementem a s pobočkami v UK a v Německu
  • pravidelná kontrola rozvahy a výsledovky různých poboček
  • příprava měsíčních a ročních uzávěrek, auditů
  • aktivní práce s interními systémy, jejich úprava a testování
  • zpracování daňových přiznání, reportů

Požadavky

  • aktuální zkušenost s mezinárodním účetnictvím v délce alespoň 2 let
  • znalost komplexní účetní agendy včetně daní
  • znalost lepší AJ a pokročilé NJ nutností
  • aktivní znalost SAPu a MS Office
  • ambiciózní osobnost, která se ráda vzdělává

Nabídka

  • zkušenost z velmi známé a kvalitní Evropské společnosti
  • více než 25 dní dovolené a dny sick days
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na vzdělávání a mnoho dalšího...