Vedoucí oddělení prodeje

  • Jihomoravský kraj
  • 45 - 80 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy

Pro největší výrobní společnost s vlastním vývojem pro své klienty  v oblasti plastu hledáme kolegu/kolegyni na vedoucí roli a to - manager prodeje/vedoucí oddělení prodeje.

Máte technický backround, blízko k plastovému průmyslu a networking v této oblasti je Vám blízký? Rádi vymýšlíte se zákazníkem jedinečné řešení, komunikujete  s výrobou/vývojem a poté předáváte hotový produkt? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí ( oblasti plastikářského průmyslu)
  • vedení 5 členného týmu ( přímí podřízení)
  • marketingové aktivity spojené s prodejem
  • administrativa
  • rreporting, hodnocení a administrativní činnost
  • komunikace se zákazníky firmy a vývoj nového řešení
  • komunikace s vývojem a výrobou firmy
  • technické poradenství zákazníkům

Požadavky

  • plynulá angličtina
  • praxe s vedením lidí vítána ( není podmínka)
  • technický backround
  • praxe z oblasti plastikářského/chemického průmyslu výhoda

  • významná společnost s oceněním 2. místa v kategorii ( TOP zaměstnavatelé)
  • auto i k soukromým účelům
  • 13. mzda, osobní měsíční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • 150kč stravenky denně, multisport jen za 275kč
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění + Edenred benefits
  • prémie za doporučení kolegy 20.000,- + bonus za narození dítěte 20.000,-
  • vstupy zdarma ( Zoo, Aquapalace, sleva na firemní produkty a další)

Veronika Segeťová