Rozpočtář dopravní/pozemní stavitelství

  • Česká republika
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • Maturita
  • Vhodné pro absolventy

Pro jednoho z největších stavebních partnerů v EU hledáme vhodného kandidáta/kandidátku, kteří by měli zájem pracovat v renomované mezinárodní firmě, která ocení práci nejenom nadstandardními benefity.

Náplň práce

  • budete zpracovávat kalkulace do cenových nabídek
  • kontrolování výkazů výměr (dle projektové dokumentace, podmínek zadavatele)
  • budete poptávat subdodávky a materiály
  • tvorba harmonogramů a potřebných formulářů do nabídek tenderů
  • sestavení nabídek do tenderů
  • příprava podkladů pro realizaci

Požadavky

  • SŠ vzdělání (stavebního směru výhodou) a/nebo pracovní zkušenosti na obdobné pozici
  • uživatelská znalost práce na PC , MS Office programy, rozpočtářské programy
  • řidičský průkaz skupiny B
  • oceníme schopnost řešit problémy samostatně, organizační a vyjednávací schopnosti

Nabídka

  • 13., 14., 15. a 16. plat (v podobě kvartálních bonusů)
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací kurzy (jazykové, soft skills...)
  • MultiSport karta
  • stravenkový paušál
  • možnost profesního růstu – dlouhodobá perspektiva zlepšování znalostí v oboru
  • příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • nástup dle dohody
  • práce na plný úvazek
  • vhodné i pro absolventy