Projektant dopravních zakázek

  • Česká republika
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • Maturita
  • Vhodné pro absolventy

Pro jednoho z největších stavebních partnerů v EU hledáme vhodného kandidáta/kandidátku, kteří by měli zájem pracovat v renomované mezinárodní firmě, která ocení práci nejenom nadstandardními benefity.

Náplň práce

  • čeká Vás projektování a navrhování především tunelů a geotechnických konstrukcí ve všech stupních projektové dokumentace
  • budete spolupracovat na významných projektech
  • sledování nových trendů ve stavebnictví a jejich implementace
  • projednávání dokumentace s kolegy
  • účast na kontrolních dnech
  • těšit se můžete i na spolupráci s kolegy ze souvisejících odvětví

Požadavky

  • stavební VŠ se zaměřením na geotechniku/SŠ se stavebním zaměřením a praxí minimálně 3 roky
  • znalost práce v produktech Autodesk (AutoCAD)
  • znalost práce v SW Plaxis, Midas, GEO 5, IDEA Statica – výhodou
  • anglický jazyk a/nebo německý jazyk – výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B – výhodou

Nabídka

  • 13., 14., 15. a 16. plat (v podobě kvartálních bonusů)
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací kurzy (jazykové, soft skills...)
  • MultiSport karta
  • stravenkový paušál
  • možnost profesního růstu – dlouhodobá perspektiva zlepšování znalostí v oboru
  • příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • nástup dle dohody
  • práce na plný i zkrácený úvazek
  • vhodné i pro absolventy
Přihlaste se na pozici