Konstruktér/Projektant mostů

  • Česká republika, Praha hl.m.
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy

Pro jednu z předních společností zabývající se projektovou a inženýrskou činností hledáme v rámci celé ČR seniory i juniory na pozici Projektanta železničních mostů a v rámci Prahy Konstruktéra/Projektanta betonových mostů - pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce

  • Posouzení a návrhy mostů a inženýrských konstrukcí ve všech stupních projektové dokumentace
  • Analýza trendů v rámci stavebnictví
  • Projednání dokumentace
  • Spolupráce s kolegy ze souvisejících oborů

Požadavky

  • SŠ/VŠ stavebního směru (obor zaměřený na mosty nebo konstrukce staveb)
  • Anglický jazyk - výhodou
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • 13., 14., 15. a 16. plat (v podobě kvartálních bonusů)
  • Vzdělávací kurzy (jazykové, soft skills...)
  • MultiSport karta
  • Stravenkový paušál
  • Možnost kariérního růstu – dlouhodobá perspektiva zlepšování znalostí v oboru
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Nástup dle dohody
  • Práce na plný úvazek
  • Vhodné i pro absolventy

Lucie Kičinková