Projektant železničních zakázek

  • Česká republika
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • Maturita
  • Vhodné pro absolventy

Pro jednoho z největších stavebních partnerů v EU hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na různé pozice se zkušenostmi/vzděláním v oblasti železnic. Bude proto stačit, pokud Vás zaujme jen jedena z níže uvedených.

Náplň práce

Projektant/ka železničního sdělovacího zařízení

  • budete projektovat železniční sdělovací zařízení (kabelizace, přenosové systémy, informační a rozhlasové zařízení, kamerový systém atd.)
  • navrhování technického řešení, kontroly a zajištění správnosti návrhu
  • jedná se o velké železniční stavby (včetně vysokorychlostních tratí ve všech stupních projektové dokumentace)

Projektant/ka železniční trakce

  • budete zpracovávat projektové dokumentace trakčního vedení a silnoproudých zařízení kolejových staveb

Projektant/ka železničních zabezpečovacích zařízení

  • budete projektovat různé typy železničních zabezpečovacích zařízení (traťové, staniční, přejezdové apod.)

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického nebo energetického zaměření
  • vzdělání a/nebo zkušenosti na podobné pozici
  • autorizace ČKAIT výhodou
  • znalost základních norem a zákonných předpisů v oboru železničních staveb výhodou
  • práce v systému AutoCAD a/nebo Microstation výhodou

Nabídka

  • 13., 14., 15. a 16. plat (v podobě kvartálních bonusů)
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací kurzy (jazykové, soft skills...)
  • MultiSport karta
  • stravenkový paušál
  • možnost profesního růstu – dlouhodobá perspektiva zlepšování znalostí v oboru
  • příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • nástup dle dohody
  • práce na plný i zkrácený úvazek
  • vhodné i pro absolventy
Přihlaste se na pozici