Operátor chemického provozu (m/ž)
  • Region :
    Jihomoravský kraj
  • Plat :
    dohodou
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Renata Bučková

renata.buckova@manuvia.com

Popis pozice

Pro našeho klienta světového výrobce léčiv, hledáme pro region Blansko šikovného operátora (m/ž)
  • chcete být součástí výroby účinných léčivých substancí (API)
  • chcete obsluhovat moderní zařízení chemické výroby (odstředivky, sušárny, reaktory ad.)
  • chcete pracovat s řídicími systémy, ale i ručně manipulovat s materiálem a produkty
  • 40% vašeho času vám zabere administrativa - budete vyplňovat provozní dokumentaci
  • budete používat ochranné pomůcky při manipulaci s vysoce účinnými látkami
  • budete pracovat v čistých a nehlučných prostorech
  • budete pracovat v šestčlenném týmu s dalšími pěti kolegy a mistrem, v nepřetržitém provozu ve
dvanáctihodinových směnách (2x denní, 2x noční, 4 dny volno)

Co zažijete:
  • budete zodpovědní za práci, která má opravdu smysl a ke které se jen tak někdo nedostane
  • budete zaučení zkušenými kolegy

Požadavky

  • dokážete komplexně přemýšlet a chápat
návaznosti procesů výroby
  • máte technické myšlení, abyste rozuměli
principům jednotlivých zařízení a výrobních kroků
  • jste manuálně zruční, protože občas je potřeba
něco zapojit, utáhnout…
  • máte chuť se učit a poznávat nové věci – práce
operátora není nikdy rutina
  • rádi pracujete v týmu a přistupujete s respektem
ke zkušenějším kolegům, ale nebojíte se zeptat a
říct si o pomoc
  • máte středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe
technického směru
  • jste trestně bezúhonní
  • jedná se o fyzicky náročnou práci kvůli manipulaci
s těžkými břemeny. Proto není tato práce bohužel
vhodná pro ženy (Nařízení vlády č. 361/2007 Sb.,
Díl 4, § 29/5)

Nabídka

  • zajímavé benefity nad rámec mzdy
  • moderní pracovní prostředí, špičkové vybavení,
přátelská a podporující atmosféra a v neposlední
řadě práce, která má skutečně smysl
  • zajímavé finanční ohodnocení: 25 000 – 30 000 Kč
(nástup, dále postupný růst dle zkušeností), po
zaškolení cca 33 000 Kč (včetně příplatků)
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění až 4 000
Kč měsíčně
  • příspěvek na dojíždění až 2 400 Kč měsíčně
  • příspěvek v případě přestěhování
  • benefitní systém cafeteria
  • multisport karta
  • sick days
  • příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu
firmy)
  • příspěvky v případě životních a pracovních výročí,
svatby, narození dítěte
  • firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
  • teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
  • zázemí stabilní společnosti