CAE INŽENÝR

  • Jihomoravský kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • čeština (C1) a angličtina (B2)
  • Vysoká škola

Hledáme vášnivého/a a zkušeného/a inženýra/ku, který/á se chce ponořit do světa výpočtů. Pokud jste technicky zdatný/á, týmový hráč a máte chuť rozvíjet se v dynamickém prostředí, pak jste tím pravým člověkem pro naši pozici.

Do dynamického týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici CAE inženýr!

Náplň práce

  • Provádět precizní výpočty a simulace chování  dílů pro automotive pomocí technologií CAE
  • Navrhovat modifikace designu na základě výsledků
  • Porovnávat výsledky výpočtů a simulací s reálnými testy a procesy
  • Úzce spolupracovat s týmem výzkumu a vývoje
  • Spolupracovat s českými i zahraničními kolegy

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru - zaměření na mechaniku těles
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni. Min. B2
  • Znalost aspoň jednoho z FE Software (např. ABAQUS, ANSA, FEMFAT...)
  • Zkušenost z automotive prostředí výhotou
  • Ochota cestovat

Nabídka

  • Mzda dle zkušeností a dosavadní praxe
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • Finanční prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Home Office
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné a jazykové vzdělávání
Amela Džihič Veselá