Koordinátor/ka zákaznických dat
  • Region :
    Jihomoravský kraj
  • Město :
    Břeclav/Hustopeče
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Jitka Graciasová

+420 778 706 817 jitka.graciasova@manuvia.com
Hledáme komunikativní kandidáty na pozici Koordinátor/ka zákaznických dat pro významnou mezinárodní společnost na jižní Moravě.

Popis pozice

  • zavádění nových zákazníků do systémů a procesů společnosti
  • implementace zákaznických požadavků do firemních procesů
  • sledování postupu implementace, zajišťování přímých dodávek
  • vkládání dat nových zákazníků do interního systému
  • koordinace úkolů v rámci implementačního týmu
  • komunikace se zákazníky a obchodními manažery

Požadavky

  • minimálně SŠ vzdělání
  • zkušenosti z oblasti prodeje, zákaznické péče či logistiky
  • komunikativnost, analytické myšlení
  • pokročilá znalost angličtiny
  • znalost ERP systému (např. SAP, Helios, MS Axapta atp.)
  • znalost automotive prostředí výhodou

Nabídka

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • docházkový bonus
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na sport a kulturu
  • firemní akce a další zajímavé benefity