Hlavní inženýr projektu železničních staveb - CELÁ ČR

  • Česká republika
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • Vysoká škola
  • Vhodné pro absolventy

Pro jednu z předních společností zabývající se projektovou a inženýrskou činností hledáme v rámci celé ČR kolegu/kolegyni na pozici Hlavního inženýra projektu železničních staveb.

Náplň práce

  • Vedení týmu projektantů na velkých železničních zakázkách a vysokorychlostních tratí ve všech stupních projektové dokumentace
  • Návrhy technických řešení kolejových staveb (přejezdy, nástupiště, železniční svršek a spodek)
  • Kontroly a zajištění správnosti navržených staveb

Požadavky

  • VŠ vzdělání (obor - stavební nebo dopravní se zaměřením na železniční stavby)
  • Praxe v oboru min. 5 let
  • Přímá zkušenost s vedením projektů železničních staveb min. 3 roky
  • Autorizace ČKAIT - výhodou
  • AutoCAD nebo Microstation - výhodou

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • 13., 14., 15. a 16. plat (v podobě kvartálních bonusů)
  • Vzdělávací kurzy (jazykové, soft skills...)
  • MultiSport karta
  • Stravenkový paušál
  • Možnost kariérního růstu – dlouhodobá perspektiva zlepšování znalostí v oboru
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Nástup dle dohody
  • Práce na plný úvazek
Lucie Kičinková