Technický dozor investora

  • Praha hl.m.
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2)
  • Vysoká škola

Náš klient, který již přes 20 let poskytuje poradenství a služby se zaměřením na inovace, ekologii a udržitelnost ve stavební a realitní oblasti, hledá vhodného kandidáta na pozici Technický dozor investora.

Náplň práce

  • budete dohlížet na dodržování technických požadavků dle zákona, předpisů, norem a požadavků na povolení/certifikace
  • kontrolování projektové dokumentace, kvality dodávek a vykonané práce
  • budete dbát na dodržování BOZP, PO a ochrany životního prostředí
  • orientace v projektové dokumentaci, kontrolování kvality dodávek/provedených prací/technologických postupů
  • supervize při průběhu zkoušek a testování
  • zorganizujete proces evidence a kontroly odstraňování vad a nedostatků
  • budete se účastnit technických auditů budov
  • čeká Vás úzká spolupráce s projektovým manažerem a jeho týmem v otázce harmonogramů, při vyrovnávání plateb pak spolupráce s rozpočtáři

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání stavebního směru (alespoň Bc.)
  • znalost anglického jazyka
  • praxe na obdobné pozici (administrativní budovy/hotely, památkové objekty, průmyslové stavby/logistická centra, nákupní a obchodní centra, nikoliv bytová výstavba)
  • odborná znalost technických aspektů (certifikáty/osvědčení/autorizace - pokud máte, budeme rádi za zaslání)
  • komunikativnost, pečlivost, systematičnost, flexibilita a týmový duch

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • čtvrtletní bonusy
  • kafeterie
  • vzdělávací programy (jazykové kurzy, soft skills, ...)
  • možnost home office
  • flexibilní pracovní doba
  • teambuildingy, neformální kultura
  • možnost kariérního růstu a seberealizace