Konstruktér/projektant silničních staveb

  • Praha hl.m.
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy

Pro jednu z předních společností zabývající se projektovou a inženýrskou činností hledáme do Prahy seniory i juniory na pozici Projektanta/ky silničních staveb - pozice je v hodná i pro absolventy.

Náplň práce

  • Vykonávání činnosti projektanta silničních staveb (především: cesty, dálnice)
  • Návrhy řešení v různých stupních projektu (od dokumentace přes územní rozhodnutí, dokumentaci pro stavební povolení až po dokumentaci pro realizaci stavby)

Požadavky

  • VŠ stavebního směru (obor - dopravní stavby)
  • Pro seniora: praxe min. 5 let
  • Pokročilá znalost MS Office (min. Word, Excel) a AutoCAD (popřípadě Microstation)
  • ŘP sk. B
  • AJ/NJ - výhodou

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • 13., 14., 15. a 16. plat (v podobě kvartálních bonusů)
  • Vzdělávací kurzy (jazykové, soft skills...)
  • MultiSport karta
  • Stravenkový paušál
  • Možnost kariérního růstu – dlouhodobá perspektiva zlepšování znalostí v oboru
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Nástup dle dohody
  • Práce na plný úvazek
  • Vhodné i pro absolventy

Lucie Kičinková