Senior Auditor Automotive
  • Region :
    Moravskoslezský kraj
  • Město :
    Nový Jičín
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina (C1) a čeština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Marie Ondrišová

+420 703 141 823 marie.ondrisova@manuvia.com
Aktuálně hledáme vhodné uchazeče na pozici Senior Auditor do významné automotive společnosti. Pokud máte pokročilou angličtinu, minimálně 10 let zkušeností na obdobné pozici a chuť cestovat, neváhejte mě kontaktovat.

Popis pozice

  • vykonávání globálních interních auditů
  • příprava, plánování, stanovení rozsahu auditu
  • definování rozsahu auditních kontrol všech operativních jednotek v Evropě
  • identifikace a sledování rizik, návrhy na zlepšení, zavádění a implementace
  • analýza zprávy MIS za účelem identifikace vznikajících rizik
  • spolupráce s IT oddělením při zavádění vhodných procesů a kontrol v systému SAP a dalších účetních systémech
  • komunikace s vedoucími a manažery
  • reporting, prezentace výsledků auditu

Požadavky

  • VŠ vzdělání ekonomického / technického směru
  • min. 10 let zkušeností v auditu ve výrobním sektoru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost procesů interního auditu
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • silné analytické schopnosti a logické myšlení
  • osobnost se smyslem pro dobře odvedenou práci

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sick days
  • bonusový systém
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • příspěvek na dopravu a možnost ubytování
  • příspěvek na vzdělávací a jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění