Vedoucí finančního oddělení SSC

  • Jihočeský kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • čeština (C1) a angličtina (B2)
  • Maturita

Domluvíte se bez problémů anglicky? Obor účetnictví, DPH a znalost mezinárodních účetních standardů máte v malíčku?

Jste profesionál/ka s analytickým myšlením a máte pár let zkušeností na obdobné pozici? Ano?

Pak je tato příležitost možná právě pro Vás!

Pro našeho významného klienta obsazujeme pozici: VEDOUCÍ FINAČNÍHO ODDĚLENÍ SSC!

Náplň práce

  • Vedení účetního týmu centra sdílených služeb
  • Příprava měsíčních uzávěrek pro subjekty společnosti (tuzemské a US GAAP)
  • Poskytování výkazů: DPH, Intrastat a další
  • Generování měsíčních reportů, ad-hoc analýzy
  • Účast na mezinárodních auditech a analýzách
  • Podpora budgetu a forecastingových aktivit

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetnictví, pravidla DPH a mezinárodních účetních standardů (US-GAAP a/nebo IFRS)
  • Aspoň 4 roky praxe na obdobné pozici, nejlépe v mezinárodním a/nebo výrobním prostředí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka - komunikace na denní bázi se zahraničními kolegy
  • Znalost balíčku MS Office - zejména excel
  • Zkušenosti s ERP systémem
  • Ochota cestovat/občasná služební cesta

Nabídka

  • Nástupní mzdu odpovídající dosavadní praxi a zkušenostem
  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Home Office
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
Amela Džihič Veselá
Přihlaste se na pozici