Mechanik / Elektromechanik
  • Region :
    Jihomoravský kraj
  • Město :
    Brno
  • Plat :
    27 - 35 000 Kč/měs
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Václav Jureček

vaclav.jurecek@manuvia.com
Pro našeho klienta, textilní firmu sídlící v Brně hledáme Mechaniky a Elektromechaniky.

Popis pozice

  • Budete se starat o opravy a údržbu různých strojů vyrábějících textil.
  • Jedná se o nestereotypní práci jelikož ve výrobě je jen málo strojů stejných.

Požadavky

  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Pro pozici elektromechanika je podmínkou vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 a vyšší!

Nabídka

  • Ihned do kmene společnosti!
  • Práce ve stabilní firmě se silně ukotvenou péčí o zaměstnance.
  • Dotované závodní stravování - Teplé obědy i večeře!
  • 13. plat!
  • Příspěvek na penzi
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Odměny za pracovní výročí
  • Příspěvek 2000,- na sportovní, léčebné či rekreační aktivity nebo na zboží a služby (masáže, knihy, vstupenky, léky)
  • Pro dlouhodobé zaměstnance více dní dovolené, bonusy za pracovní výročí, bezúročné půjčky a mnoho dalšího!