Konstruktér/ka železničních staveb

  • Moravskoslezský kraj, Praha hl.m.
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy

Pro jednu z předních společností zabývající se projektovou a inženýrskou činností hledáme do Prahy a Ostravy seniory i juniory na pozici Konstruktéra železničních staveb - pozice je v hodná i pro absolventy.

Náplň práce

  • Kooperace na technickém řešení železničních kolejových staveb - nástupiště, přejezdy, železniční svršek a spodek
  • Spolupráce na velkých železničních stavbách a vysokorychlostních tratí ve všech stupních projektové dokumentace

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání (obor - stavební nebo dopravní se zaměřením na železniční stavby)
  • AutoCAD/Microstation - výhodou
  • Zkušenost v oboru - výhodou

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • 13., 14., 15. a 16. plat (v podobě kvartálních bonusů)
  • Vzdělávací kurzy (jazykové, soft skills...)
  • MultiSport karta
  • Stravenkový paušál
  • Možnost kariérního růstu – dlouhodobá perspektiva zlepšování znalostí v oboru
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Nástup dle dohody
  • Práce na plný i zkrácený úvazek
  • Vhodné i pro absolventy
Lucie Kičinková