Inženýr kamerových systémů
  • Region :
    Pardubický kraj
  • Město :
    Pardubice
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Klára Maxerová

klara.maxerova@manuvia.com
Pro významného klienta, který je mezinárodní leader ve vývoji a výrobě, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit své dosavadní znalosti a dovednosti nebo chtějí získat cenné zkušenosti z dané oblasti.

Popis pozice

  • příprava výrobních linek, kamerových testovacích systémů a programu
  • spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků
  • účast na jednání o kvalitě a implementace výsledků do technologického vybavení výrobních linek
  • spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů
  • spolupráce při zlepšování výrobních procesů

Požadavky

  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost práce s PC
  • znalost vision systému nebo kamerových senzorů
  • základní znalosti průmyslové automatizace
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12 hodinové směny/ jednosměnný provoz s pohotovostí

Nabídka

  • dotované závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na sport/ kulturu/ volný čas
  • sleva na firemní výrobky
  • firemní mobilní tarif