Inženýr automatizace a robotizace
  • Region :
    Pardubický kraj
  • Město :
    Pardubice
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Klára Maxerová

klara.maxerova@manuvia.com
Pro významného klienta, který je mezinárodní leader ve vývoji a výrobě, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit své dosavadní znalosti a dovednosti nebo chtějí získat cenné zkušenosti z dané oblasti.

Popis pozice

  • navrhuje, staví a instaluje jednoúčelové stroje – roboty, PLC.
  • návrh a realizace finální podoby automatizované linka ve spolupráci s technologem
  • práce s potřebnou dokumentací (manuál obsluhy a údržby apod.)
  • zajištění technické podpory pro oddělení údržby (složitější problémy řešíte přímo vy)

Požadavky

  • zkušení technici i absolventi vítání
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12 hodinové směny/ pro zkušené kandidáty možnost jednosměnného provozu

Nabídka

  • kariérní růst
  • čisté a klimatizované prostředí
  • dotované závodní stravování
  • sleva na mobilní tarif
  • příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • sleva na firemní výrobky
  • týden dovolené navíc