Asistent/ka obchodního oddělení
  • Region :
    Praha hl.m.
  • Plat :
    30 - 32 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    čeština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Marie Ondrišová

+420 703 141 823 marie.ondrisova@manuvia.com
Aktuálně hledáme vhodné uchazeče na pozici Asistent/ka obchodního oddělení do firmy pohybující se v oblasti stavebnictví, architektury a designu se sídlem na Praze 4.

Popis pozice

  • zajištění chodu recepce a kanceláře
  • administrativní podpora managementu společnosti
  • podpora obchodního týmu - zpracování cenových nabídek a prezentací
  • organizování schůzek, firemních porad a meetingů
  • kontrola evidence docházky, příprava objednávek a faktur
  • správa pošty, dokumentů, datové schránky
  • vedení korespondence

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti v administrativě alespoň 2 roky
  • znalost práce s MS Office
  • flexibilita, komunikativnost, spolehlivost
  • komunikativní znalost angličtiny výhodou
  • řidičský průkaz výhodou
  • nástup ihned/ dohodou

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené po zkušební době
  • mobilní telefon
  • dynamický a mladý kolektiv
  • možnost účastnit se schůzek s klienty
  • zázemí rodinné přátelské společnosti