Vývojový pracovník - chemická výroba
  • Region :
    Ústecký kraj
  • Město :
    Ústí nad Labem
  • Plat :
    dohodou
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Michael Smolka

michael.smolka@manuvia.com
Pro významného klienta působícím v chemickém průmyslu v Ústí nad Labem hledáme vhodné kandidáty na pozici výzkumného a vývojového pracovníka. Jedinečná možnost stát se součástí prosperující společnosti s výhradním postavením na evropském trhu chemického odvětví. Jste zkušený pracovník výzkumu, chemik, vědec či absolvent? Hledáme právě Vás!

Popis pozice

  • u nás budete řešit vývojové a výzkumné úkoly v návaznosti na technický rozvoj
  • zavádění nových výrobních technologií a inovací
  • provádění modelových zkoušek v souladu s výrobními postupy
  • analýza a zavádění nových pracovních postupů a principů
  • navrhování změn výrobních technologií a inovací
  • budete mít za úkol navrhovat výrobní postupy nových produktů
  • tvorba výzkumných zpráv
  • zpracovávání projektových dokumentací a nákresů schémat

Požadavky

  • VŠ vzdělání chemického oboru - ABSOLVENTY také vítáme
  • znalost oblasti chemických technologií a chemického inženýrství výhodou
  • znalost ChemCad výhodou
  • flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, pozitivní přístup
  • analytické schopnosti
  • znalost AJ výhodou

Nabídka

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • zkrácenou pracovní dobu 37,5h/týden
  • týden dovolené navíc
  • odměny, bonusy
  • příspěvek na bydlení/relokaci
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní rekreaci
  • výhodný mobilní tarif pro celou rodinu