Vedoucí výrobního týmu/ mistr
  • Region :
    Středočeský kraj
  • Město :
    Příbram
  • Plat :
    45 - 50 000 Kč/měs
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Karolína Pitoňáková

+420 770 161 496 karolina.pitonakova@manuvia.com
Máte dlouhodobé zkušenosti s vedením výrobního týmu? Jste technicky založený člověk? Máte přirozenou autoritu? Pak by tato práce mohla vyhovovat právě Vám!

Pro sympatickou výrobní společnost sídlící do 10km od Příbrami hledáme zkušeného vedoucího výroby/mistra.

Popis pozice

Motivace, hodnocení a vedení týmu operátorů výroby/ obsluhy výrobní linky (15 - 20 zaměstnanců)
Řízení a organizace oprav technologického zařízení v provozu
Zodpovědnost za organizaci a zlepšování procesů týkajících se řízení výroby
Reporting výrobnímu řediteli a řediteli závodu

Požadavky

SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)
Praxi v řízení výrobního týmu (alespoň 5 let)
Přirozenou autoritu, organizační schopnosti, zodpovědný přístup

Nabídka

Pružnou pracovní dobu (8 hod./denně)
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Zajištěné stravování a příspěvek na stravování
Příspěvek na dovolenou a Vánoce
Příspěvek na dopravu
Telefon, notebook
Možnost získání služebního vozu po zapracování (zkušební době)