🥩 Vedoucí Pobočky Pro Prodej Kvalitního Masa 🥩

  • Praha hl.m.
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • Výuční list

Jste nadšenec pro oblast masa, máte zkušenosti s vedením a jste připraveni převzít klíčovou roli ve vstupu dynamické společnosti na český trh? Hledáme talentovanou osobu, která se k nám připojí jako vedoucí pobočky prodeje našeho prvotřídního masného obchodu a pomůže nám do budoucna vytvořit nový řetězec.

Náplň práce

Jako vedoucí pobočky budete zodpovědní za řízení všech aspektů našich provozů, od správy rozmanitého týmu po zajištění nejvyšších standardů kvality produktů a servisu zákazníkům. Budete hrát klíčovou roli ve stimulaci růstu, implementaci efektivních marketingových strategií a udržení naší reputace pro excelenci na trhu. S ohledem na expanzi budete také klíčoví při identifikaci příležitostí pro nové pobočky a jejich zahájení.

Hlavní zodpovědnosti:

  • Řízení denních provozů pobočky, včetně správy inventáře, výkonnosti prodeje a plánování pracovních časů zaměstnanců.
  • Vedou, mentorují a motivují tým zaměstnanců, aby poskytovali výjimečný servis a dosáhli prodejních cílů.
  • Zajištění konzistentní kvality našich produktů, jak v oblasti syrového masa, tak vařených nabídek, dodržováním přísných hygienických a bezpečnostních standardů.
  • Rozvíjení a implementace marketingových iniciativ ke získání a udržení zákazníků, včetně propagačních kampaní, událostí a partnerství.
  • Analýza tržních trendů a zpětné vazby zákazníků pro identifikaci příležitostí pro růst a zlepšení.
  • Spolupráce se seniorním vedením při rozvoji strategií expanze a dohled nad úspěšným zahájením nových poboček.

Požadavky

  • Předchozí zkušenosti v masném průmyslu, ideálně jako řezník nebo v podobné pozici, s pevným pochopením produktů masa a výrobních procesů.
  • Prokázané zkušenosti v manažerské nebo supervizorské pozici, s vynikajícími schopnostmi vedení a budování týmu.
  • Vynikající komunikační a mezilidské schopnosti, s kapacitou inspirovat a motivovat ostatní.
  • Silné obchodní cítění a strategické myšlení, s schopností dosáhnout výsledků a cílů.
  • Plynulá znalost češtiny, angličtina výhodou.
  • Flexibilita pracovat v rychle se měnícím prostředí a přizpůsobit se změnám priorit.

Nabídka

  • Konkurenceschopný plat a výkonnostně motivované bonusy.
  • Příležitosti pro kariérní růst a postup v rámci rychle se rozvíjející společnosti.
  • Podpůrné a spolupracující pracovní prostředí s důrazem na rozvoj zaměstnanců.
  • Slevy na naše prvotřídní masné produkty pro vás a vaši rodinu.
Přihlaste se na pozici