Vedouci oddělení pekařství (m/ž)
  • Region :
    Moravskoslezský kraj
  • Město :
    Ostrava
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    čeština
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Renata Bučková

renata.buckova@manuvia.com

Popis pozice

Pro našeho klienta v Moravskoslezském kraji hledáme šikovného pekaře, který má zkušenost s vedením lidí (do 40lidí)

Měli byste na starost:
  • efektivní plánování, vedení a řízení chodu výrobní a prodejní části oddělení
  • zajištění dodržování technologických postupů a kvality
  • vedení zaměstnanců z pohledu pracovní náplně, vzdělání a dalšího rozvoje
  • kontrola dodržování pracovních norem
  • zodpovědnost za dodržování HACCP, hygienických nároků a úklidového řádu
  • objednávky surovin potřebných pro výrobu a prodej
  • zodpovědnost za ekonomické výsledky
  • personální agenda, plánování směn, kontrola docházky
  • spolupráce na náboru kmenových a brigádních zaměstnanců daného úseku
Dílčí činnost:
  • kontrola MDT surovin
  • proces odměňování a schvalování odměn
  • příprava/zajištění chodu inventur, vyhodnocení výsledků
  • plánování investic/čerpání
  • účast na poradách/projektech
  • spolupráce v přímé výrobě

Požadavky

  • zkušenost s vedením pekárny, organizační
dovednosti
  • znalost technologických postupů výroby a norem
  • znalost obsluhy strojního zařízení
  • znalost hygienických norem a HACCP
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Outlock, Etc.)

Nabídka

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • slevu v prodejnách a bistrech
  • příspěvek…