Test Engineer
  • Region :
    Středočeský kraj
  • Město :
    Kladno
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Klára Maxerová

klara.maxerova@manuvia.com
Pro našeho významného klienta, který je tuzemským i mezinárodním leaderem v oblasti vývoje a výroby elektroniky, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit své dosavadní znalosti a dovednosti nebo chtějí získat cenné zkušenosti z dané oblasti.

Popis pozice

  • vývoj a údržba testovacích zařízení
  • spolupráce na tvorbě nových testovacích programů pro funkční testy, nastavení parametrů testerů, jejich pravidelnou kontrolu a údržbu, návrh konstrukce elektronických a mechanických částí testovacích upínačů
  • posuzování kvalitativních aspektů projektů z hlediska testování
  • provádění návrhu testovacích procedur FPT, CAT a Stand Alone
  • validace a uvolnění projektu do sériové výroby
  • spolupráce s výrobním test týmem na odstranění problémů s testy během výroby
  • příprava výrobní dokumentaci a komunikace se zákazníky.

Požadavky

  • vyhláška 50/1978 Sb.
  • znalost analogové, číslicové a telekomunikační techniky
  • orientace v elektronických obvodech a součástkách
  • znalost návrhu el. obvodů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabídka

  • flexibilní pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • služební notebook a mobilní telefon
  • příspěvek na stravování, penzijní připojištění, sport, kulturu a volný čas
  • MultiSport karta
  • možnost jazykového vzdělávání