Technolog montáže - junior
  • Region :
    Moravskoslezský kraj
  • Město :
    Nový Jičín
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    čeština (rodný) a angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Karolína Cajthamlová

+420 734 235 129 karolina.cajthamlova@manuvia.com
Hledáme juniorní technology, kteří se chtějí hodně věcí naučit a být ve fajn týmu.

Popis pozice

  • řešení případných problémů montážních linek v součinnosti se seniorními kolegy
  • zlepšování produktivity a efektivity výrobních linek
  • podpora výroby a řešení případných problémů, které mohou nastat při nedodržování postupů
  • postupné zvyšování kvality za podpory oddělení kvality, ale pravidelná komunikace i s průmyslovými inženýry či s balícím technikem
  • spolupráce a týmová podpora

Požadavky

  • technické vzdělání - minimálně SŠ
  • technické myšlení a chuť se učit nové věci
  • nutná je znalost technologií montáže
  • praxe na pozici nebo v automotive bude velkou výhodou
  • angličtina bude velkou výhodou
  • nutná znalost MS Office

Nabídka

  • flexibilní pracovní doba a dovolená navíc
  • dny sick days
  • příspěvek na dopravu a možnost ubytování
  • příspěvek na stravování a na kulturu
  • bonusový systém
  • pravidelné vzdělávání v oblasti hard skills i soft skills
  • příspěvek na připojištění
  • participace na vývoji zajímavých a moderních produktů