Technolog lakovny

  • Moravskoslezský kraj
  • 50 - 60 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • angličtina (B1)
  • Maturita

Máte zkušenosti s mokrým i s mokrým lakováním? Zajímá vás inovativní technologie v oblasti lakování? Chcete pracovat v dynamickém prostředí s možností se stále zdokonalovat a růst v oboru lakování?

 Pokud ano, tak hledáme právě vás! Přidejte se k našemu týmu a buďte součástí úspěšného projektu!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřený úsek - lakovna
  • Nastavení procesů
  • Zavádění nových výrobních technologií
  • Zvyšování efektivity výroby
  • Školení zaměstnanců, vedení týmu

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxe ve vedení lidí
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenosti z výrobní společnosti nutností
  • Znalost technologických postupů lakování

Nabídka

  • 25 dní dovolené
  • 13.plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Cafeterie
  • Měsíční bonusy
  • Věrnostní bonusy
  • Dotované stravování