Technik údržby / Mechanik
  • Region :
    Jihomoravský kraj
  • Město :
    Modřice
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Václav Jureček

vaclav.jurecek@manuvia.com
Pro našeho významného klienta, se sídlem v Modřicích u Brna, hledáme Technika údržby

Popis pozice

  • Budete odpovědní za opravu, údržbu a seřizování různých výrobních strojů.
  • Budete zjišťovat jaké závady na strojích vznikly, budete komunikovat s operátory výroby a pracovat s technickou dokumentací.
  • Budete provádět preventivní prohlídky strojů na základě plánu kontrol
  • Budete navrhovat a vyrábět jednoduché nástroje a mechanické díly
  • Jedná se o práci na 2 směny (ranní a odpolední, od pondělí do pátku)

Požadavky

  • Vyhláška 50, § 6 ( nebo § 5 s tím, že se blíží doba kdy budete mít § 6)
  • Znalost čtení technické dokumentace a výkresů
  • Řidičský průkaz skupina B

Výhodou ale nikoliv podmínkou:
  • SOU, SŠ elektro ( i Absolventi)
  • Zkušenosti z oblasti elektromechanické nebo pneumatické údržby velkou výhodou
  • Anglický jazyk
  • Zkušenosti s diagnostikou a programováním PLC

  • Bezkonkurenční finanční ohodnocení, odvislé od Vašich zkušeností.
  • Práce v čistém a nehlučném prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus po zkušební době 60 000 Kč
  • Penzijní připojištění
  • Edenred kartu
  • Pokud nemáte vlastní auto, pak Vám zajistíme dopravu z Brna
  • Odměna za doporučení kandidáta (až 60 000 Kč)
  • Dotovaná kantýna
  • Zvýhodněný tarif operátora pro Vás i pro Vaši rodinu