Technik strojní údržby - mechanik

  • Pardubický kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek

Náplň práce

  • údržba výrobních linek
  • vykonávání preventivní údržby (včetně vedení záznamů) výrobních zařízení
  • údržba budov
  • práce ve směnném provozu (denní/noční, krátký/dlouhý týden)

Požadavky

  • SOU/SŠ strojní technického směru (minimálně výuční list)
  • prokazatelná praxe v oboru výhodou, ale uvítáme i absolventy
  • svářečský průkaz (el. oblouk) výhodou
  • orientace v technické a výkresové dokumentaci
  • manuální zručnost, flexibilitu, týmovou spolupráci
  • základní znalost AJ výhodou

Nabídka

Náborový příspěvek 20.000,-Kč

Příspěvek na dopravu až 3.525,-Kč

5 týdnů dovolené po 1/2 roce

Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně

Firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení

Bonus za extra směnu = 500,-Kč

Nadstandartní příplatky za noční a víkendové směny

Příspěvek 5% na penzijní připojištění po 1 roce

Odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000,-Kč

Zlevněné volání po 1 roce

Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu

Monika Müllerová
Přihlaste se na pozici