⚡️Technik automatizační techniky - náborový příspěvek 30.0000!

  • Středočeský kraj
  • 40 - 50 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • Výuční list

Hledáme nového kolegu do týmu údržby pro závod v Kladně. Cílem pozice je zajišťovat plynulý provoz technologií a zařízení na příslušných odděleních.

Náplň práce

Vaše úkoly budou zahrnovat:

  • Zajištění plynulého provozu technologie na automatizovaných linkách
  • Řešení vzniklých situací při provozu technologií
  • Pravidelné preventivní prohlídky a údržbu zařízení
  • Operativní řešení problémů
  • Komunikaci s externími dodavateli
  • Obsluhu podpůrných systémů
  • Pravidelné kontroly a údržbu budovy a objektu
  • Práci v nepřetržitém provozu na 12h směny v režimu krátký/dlouhý týden

Požadavky

  • Praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • Platnou vyhlášku 50, § 6
  • Znalost mechaniky, hydrauliky a orientace v technických výkresech
  • Dobrý zdravotní stav a manuální zručnost
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabídka

  • Konkurenceschopnou mzdu
  • Náborový příspěvek
  • Letní a zimní bonusy
  • Stabilní firemní kulturu
  • Pravidelná školení a rozvoj dovedností
  • Dovolenou navíc
  • Stravenkový paušál
  • Zaměstnanecké slevy
  • Spojení MHD až do firmy
  • Velké hlídané parkoviště
  • Firemní a týmové aktivity

Kamila Miková