Specialista klientského servisu
  • Region :
    Praha hl.m.
  • Město :
    Praha 5
  • Plat :
    35 - 40 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    čeština (C2) a angličtina (C1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Karolína Cajthamlová

+420 734 235 129 karolina.cajthamlova@manuvia.com
Do mezinárodní bankovní společnosti hledáme komunikativního a pro-klientsky orientovaného kolegu. Zašlete nám svůj životopis!

Popis pozice

  • Budete zajišťovat zákaznickou podporu pro významné bankovní klienty
  • Stanete se kontaktní osobou pro klienty s jednotlivými odděleními banky, na kterou se budou moci vždy spolehnout
  • Zároveň budete poskytovat kvalitní informace o bankovních produktech zákazníkům
  • Budete se snažit o co nejrychlejší vyřešení požadavků a problémů ve spolupráci s dalšími odděleními společnosti
  • Monitorování zákaznické spokojenosti (tvorba analýz)

Požadavky

  • Předchozí zkušenosti ze zákaznického servisu nebo bankovního prostředí
  • Skvělé komunikační schopnosti jak v anglickém, tak v českém jazyce
  • Pro-klientský přístup
  • Komunikativní, ale zároveň analytická osobnost
  • Orientace na řešení problému, pohotovost a nápaditost

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • 13. plat + roční bonus
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Podpora při studiu