Specialista/ka klientského servisu s AJ - logistika
  • Region :
    Praha hl.m.
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    čeština (rodný) a angličtina (C1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Karolína Cajthamlová

+420 734 235 129 karolina.cajthamlova@manuvia.com
Aktuálně hledáme zkušené a přátelské lidi na pozici Specialista/ka logistiky pro významnou logistickou mezinárodní společnost se sídlem v Praze.

Popis pozice

  • zpracování zákaznických objednávek
  • komunikace s klienty v anglickém jazyce na denní bázi
  • odpovědnost za kompletní přepravu objednávek (fakturace, nakládky a vykládky)
  • zpracování přepravní dokumentace v souladu s nákladními listy
  • komunikace s dodavateli, sesterskými pobočkami a kolegy

Požadavky

  • aktuální zkušenost na obdobné pozici
  • zkušenost s logistikou/přepravou
  • plynulá znalost anglického jazyka
  • týmový duch - hledáme vhodného parťáka do týmu
  • iniciativa a proaktivita
  • výborné komunikační dovednosti

Nabídka

  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • stravenky a občerstvení na pracovišti
  • jazykové kurzy a doprovodná školení
  • komplexní zaučení na pozici
  • Multisport kartu
  • kariérní růst a vzdělávání