Specialista akvizic - reality
  • Region :
    Praha hl.m.
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    čeština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Jitka Kloučková

+420 778 706 817 jitka.klouckova@manuvia.com
Máte zkušenosti s hledáním nových příležitostí na poli realit? Rádi byste se stali součástí významné developerské společnosti? Pak jsme tu pro Vás!

Popis pozice

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí na poli realit
  • Každodenní komunikace se stávajícími a potenciálními klienty
  • Vedení obchodních jednání a prohlídek nemovitostí
  • Příprava podkladů a prodejní dokumentace (ve spolupráci s právním oddělením)
  • Práce s interní databází v Microsoft Dynamics CRM

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí
  • Znalost balíčku MS Office
  • Skvělé komunikační dovednosti a prodejní duch
  • Anglický jazyk výhodou

Nabídka

  • Zajímavý provizní systém
  • Kvartální bonusové ohodnocení
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Práce na zajímavých projektech
  • Placená dovolená v období Vánočních svátků
  • Služební telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Firemní školení a teambuildingové akce
  • Moderní kanceláře
  • Přátelská atmostéra a neformální prostředí