Servisní technik - Brno
  • Region :
    Jihočeský kraj
  • Město :
    Brno
  • Plat :
    35 - 45 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Jansová Marie

+420703144362 marie.jansova@manuvia.com
Společnost zabývající se výrobou a prodejem mostových jeřábů, kladkostrojů, jeřábové stavebnice, pohonů, náhradních dílů. Hledá do svého týmu posilu na pozici Servisního technika.

Popis pozice

  • samostatná a zodpovědná práce v oblasti oprav, údržby a montáží jeřábů a zařízení dopravní techniky. Vytipování náhradních dílů.
  • instruktáž budoucí obsluhy dopravní techniky
  • podpora prodeje na základě nabídky služeb

Požadavky

  • minimálně vyučen v oboru elektrikář, elektromechanik, vyšší vzdělání vítáno (možnost posunu na pozice Trainer, Specialist, Revizní technik)
  • zkušenosti z oboru výhodou
  • řidičský průkaz sk E,B
  • základní znalosti AJ, MS Office
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách (může být až 10m)
  • příležitostně je třeba i práce v noci (hot line 1x za 6 týdnů)
  • zkoušky z vyhlášky 50/78Sb min §6
  • samostatnost, pečlivost

Nabídka

  • perspektivní práci u zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • vybavení pro práci – auto, notebook, telefon
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • roční odměna a vánoční bonus
  • podnikové jazykové kurzy
  • odměny při pracovních a životních výročích