Samostatná účetní
  • Region :
    Praha hl.m.
  • Plat :
    35 - 40 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    čeština (rodný) a angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Hlavatá Alena

730516605 alena.hlavata@manuvia.com
Hledáme šikovné samostatné účetní do malé, ale stabilní společnosti se sídlem na Praze Hostivaři.

Popis pozice

  • Komplexní účetní agenda (faktury, DPH, náklady, režijní náklady, pohyby na bankovních účtech, pravidelné rezervy apod.)
  • Příprava podkladů pro přiznání DPH a souhrnné hlášení
  • Spolupráce na účetní uzávěrce (měsíční i roční)
  • Práce v menším kolektivu dalších účetních (juniorních i samostatných)

Požadavky

  • Praxe v účetnictví min. 2 roky
  • Znalost komplexní účetní agendy výhodou, nutností je znalost základních účetních operací a režijních nákladů a alespoň teoretická znalost daňové problematiky
  • Angličtina alespoň na komunikativní úrovni B1 (emailová i telefonická komunikace v AJ)
  • Znalost programů sady MS Office

Nabídka

  • 20 dní dovolené + sick days
  • Multisport karta
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na stravování ve firemní kantýně
  • Rodinná atmosféra menší společnosti
  • Množství sportovních teambuildingových aktivit
  • Ochota doučit to, v čem máte mezery
  • Příspěvek na penzijní připojištění