Sales manager m/ž

  • Zlínský kraj
  • 40 - 60 000 Kč/hod
  • Plný úvazek
  • Vysoká škola

Hledáme ambiciózního a vášnivého jedince, který rád promýšlí strategie pro růst a úspěch. Jsme tým, který se nebojí překračovat hranice a hledá nové výzvy. Pro nás je prodej více než jen obchodní transakce - je to umění navázat důvěru a poskytnout přidanou hodnotu našim zákazníkům.

Náplň práce

  • Rozvoj obchodu se stávajícími zákazníky
  • Analýza trhu a nových obchodních příležitostí v segmentu B2B
  • Spolupráce na záležitostech souvisejících s prodejem
  • (vyjednávání smluv, kalkulace cen, potvrzení objednávek atd.)
  • Zadávání a udržování aktuálních dat v ERP a CRM systému
  • Spolupráce s interními týmy (zákaznické oddělení, logistika, kvalita, nákup, výroba)

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Zkušenost s péčí o velké zákazníky vítána
  • Vynikající komunikační, prezentační a prodejní dovednosti
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Aktivní komunikace v AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
  • Uživatelská znalost Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Teams)
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat
  • Samostatnost, spolehlivost, angažovanost, respekt

Nabídka

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 13. MZDA
  • stravenky ve výši 120,- Kč na den
  • služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy na pracovišti

Pokud Vás tato pozice oslovila a máte zkušenosti s vedením prodejních týmů, pak jsme Vás právě našli! Připojte se k naší dynamické organizaci a staňte se hnací silou výkonu našeho sales oddělení.