ŘIDIČ KOLOVÉHO NAKLADAČE | 15 směn

  • kraj Vysočina
  • 25 - 35 000 Kč/měs
  • Plný úvazek

Do rostoucí výroby v Jihlavě hledáme zkušeného kolegu na obsluhu kolového nakladače. Nastoupit můžete klidně hned a přímo do kmene společnosti.

Náplň práce

Vaším úkolem bude:

• Zajišťovat manipulaci s výrobní surovinou do výroby a na sklad - přispějte k plynulému průběhu výroby

• Vyhrnovat kontejnery a vagony, abychom měli dostatek materiálu pro naše projekty

• Zabezpečit nakládku kamionů, abychom mohli posílat naše výrobky do světa

• Po nakládce se postarat o úklid, abychom udrželi prostor v optimálním stavu

• Zajišťovat manipulaci se vstupní surovinou na linku, abychom mohli pokračovat v procesu výroby

Požadavky

• Zkušenosti s obsluhou nakladače nebo bagru

• Vítáme strojní průkaz, ale pokud ho nemáte, nebojte se, zajistíme vám ho!

• Práci ve 12h směnách (krátký/dlouhý týden)

Nabídka

• Měsíční odměnu až 35.000 Kč

• Bonusy až do výše 25%, docházkovou prémii, příplatky za směnnost

• Navíc každoroční 13. mzda, která vám přinese další 20 000 Kč / rok

• Příležitost stát se součástí našeho týmu a růst s námi

• Výhodné stravování v naší jídelně - abyste měli dostatek energie na celý den

• Příspěvek na penzijní připojištění, protože myslíme i na váš zítřek

• Pravidelné finanční odměny za vaše pracovní úspěchy a životní milníky

• Okamžitý nástup do práce – jsme připraveni vám otevřít dveře k novým možnostem

Zaujali jsme Vás? Těšíme se na vaši odpověď a možnost spolupráce.

Jana Steinerová
Přihlaste se na pozici