Provozní elektrotechnik - stabilní zaměstnání
  • Region :
    Pardubický kraj
  • Město :
    Pardubice
  • Plat :
    24 - 34 000 Kč/měs
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Michael Smolka

michael.smolka@manuvia.com
Pro významného klienta působícím v oblasti výroby součástek do automobilů v Pardubicích hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit své dosavadní znalosti a dovednosti nebo chtějí získat cenné zkušenosti z oblasti automotive.

Popis pozice

  • údržba a provádění oprav elektrotechnických zařízení
  • diagnostika chyb a poruch na výrobních zařízeních
  • navrhování technického řešení pro plynulý chod výroby
  • kontrola technického stavu výrobních linek a provádění generálních oprav
  • výběr náhradních dílů pro stroje a jejich montáž

Požadavky

  • vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • způsobilost dle Vyhlášky č. 50 / 1978 Sb.
  • alespoň 1 rok praxe v oboru elektrotechniky
  • ochota práce ve třísměnném / nepřetržitém provozu
  • manuální zručnost
  • zájem o obor, ochota učit se novým věcem

Nabídka

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilní zaměstnání
  • možnost kariérního růstu
  • práci s nejmodernějšími technologiemi v oboru
  • čistou a tichou výrobu
  • 5 týdnu dovolené
  • dotované stravování - jídlo od 15kč
  • výhodný mobilní tarif pro sebe i své blízké
  • možnost placených přesčasů či náhradního volna
  • příspěvek na penzijní připojištění, nákup v lékárně, wellness nebo na kulturní akce