Projektový manažer pro oblast plynárenství
  • Region :
    Praha hl.m.
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    čeština (C2) a angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Hlavatá Alena

730516605 alena.hlavata@manuvia.com
Máte zkušenosti s projektovým řízením a koordinací zaměstnanců? Jste týmoví hráči a troufáte si na vedení projektů v plynárenství? Budeme se těšit na Váš životopis!

Popis pozice

  • Řízení projektů po procesní i finanční stránce
  • Tvorba a kontrola harmonogramu pro realizaci jednotlivých projektů od začátku až po uvedení do provozu
  • Zodpovědnost za svěřené malé i velké projekty
  • Řízení týmu specialistů z různých oborů a koordinace dodavatelů
  • Účast při výběru vhodných dodavatelů a zhotovitelů
  • Řešení případných problémů i přímo v terénu (výjezdy max. 6krát do měsíce bez nutnosti přenocování)
  • Spolupráce v týmu projektových manažerů
  • Reporting ohledně průběhu přidělených projektů

Požadavky

  • VŠ ideálně technického směru
  • Praxe s projektovým řízením
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s investiční výstavbou jsou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B – občasné výjezdy po celé ČR

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Flexibilní pracovní doba 37,5 h týdně
  • Flexipassy
  • Multisport karta
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stabilní mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí
  • Firemní akce
  • Naučíme Vás specifika pro oblast plynárenství