Procesní Inženýr
  • Region :
    Moravskoslezský kraj
  • Město :
    Ostrava
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Václav Jureček

vaclav.jurecek@manuvia.com
Pro našeho významného klienta hledáme zkušeného procesního Inženýra

Popis pozice

  • Podpora stávajících procesů i nových projektů v montáži filtrů pro automobilový průmysl.
  • Budete podporou Inženýrům kvality při řešení problémů
  • Budete mít dohled nad údržbou strojů a zařízení ve výrobním procesu
  • Správa a upgrade strojů a linek
  • Spolupráce s centrálou při vývoji nových projektů
  • Vaší odpovědností bude nastavování a implementace výrobních procesů
  • Vytváření a správa výrobní dokumentace
  • Zlepšování procesů s ohledem na kvalitu, ergonomii a produktivitu
  • Six Sigma / Lean

Požadavky

  • Praxi na obdobné pozici (minimálně 3 roky)
  • Komunikativní angličtinu na úrovni B2
  • Další jazyk výhodou
  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického směru
  • AutoCAD 2D, 3D SW výhodou
  • Lean Manufacturing, P-FMEA

Nabídka

  • Vysoce konkurenční mzdové ohodnocení
  • Nestereotypní práci
  • Možnost využívat angličtinu na denní bázi
  • Stravenky
  • Flexipasy
  • Zázemí středně velké firmy nefungující jako korporát, kde budete mít větší volnost.
  • 5 týdnů dovolené
a mnoho dalšího....