PLC Programátor

  • Středočeský kraj
  • dohodou

Pro úspěšnou českou společnost působící v oblasti strojírenského průmyslu, která se věnuje průmyslové automatizaci, programování PLC systémů a průmyslových robotů hledáme vhodné kandidáty na pozice Programátora průmyslových robotů a PLC Programátora.

Náplň práce

  • Identifikace a analýza požadavků zákazníka
  • Programování robotů Kuka, Fanuc, ABB
  • Vývoj softwarových aplikací dle standardů pro robotiku
  • Instalace a údržba softwaru a hardwaru, monitoring a vzdálená správa
  • Implementace technologie u zákazníka
  • Testování výrobních zařízení
  • Poskytování technického a servisního řešení
  • Vytváření dokumentace vytvořených softwarových aplikací a schémat zapojení hardwaru
  • Příprava návodů pro obsluhu

Požadavky

Programátor průmyslových robotů:

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor - elektrotechnika a informatika nebo automatizace)
  • Praxe s programováním robotů (ideálně z automotive prostředí)
  • Znalost VW standardů - výhodou
  • ŘP sk. B
  • Komunikativní angličtina nebo němčina (oblast působnosti ČR A EU)

PLC Programátor:

  • Min. 3 roky praxe s programováním PLC automatizace v průmyslu (ideálně Step 7, TIA Portál)
  • ŘP sk. B

Nabídka

  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Placené přesčasy, diety a ubytování na projektech
  • Mobilní telefon a notebook
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost HO
  • Za odpracované roky dovolená navíc
Lucie Kičinková