Obsluha linky - seřizovač - PARDUBICE
  • Region :
    Pardubický kraj
  • Město :
    Pardubice
  • Plat :
    20 - 26 000 Kč/měs
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Michael Smolka

michael.smolka@manuvia.com
Pro významného klienta působícím v oblasti výroby součástek do automobilů v Pardubicích hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit své dosavadní znalosti a dovednosti nebo chtějí získat cenné zkušenosti z oblasti automotive.

Popis pozice

  • obsluha výrobních strojů na základě pokynů od vedoucího
  • provádění drobných oprav a seřízení výrobní linky
  • zajištění plynulého chodu výroby
  • kontrola funkčnosti zařízení
  • zaškolení nováčků v týmu operátorů, jejich vedení a kontrola odvedené práce
  • práce v nepřetržitém provozu

Požadavky

  • základní znalost práce na PC
  • zájem o elektrotechniku a strojírenství
  • SŠ elektrotechnického směru - výhodou
  • ochota práce v nepřetržitém provozu
  • samostatnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem
  • základní znalost AJ - výhodou, ne podmínkou

Nabídka

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilní zaměstnání
  • čistou a tichou výrobu
  • 5 týdnů dovolené
  • důkladné zaškolení na pozici
  • dotované stravování - oběd od 15kč
  • možnost kariérního růstu
  • výhodný mobilní tarif pro celou Vaší rodinu
  • možnost placených přesčasů či náhradního volna
  • příspěvek na penzijní připojištění, nákup v lékárně, wellness nebo na kulturní akce