Nástrojař
  • Region :
    Liberecký kraj
  • Město :
    Liberec
  • Plat :
    dohodou
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Valná Lenka

lenka.valna@manuvia.com
Nástrojař
Hledáme šikovného kolegu na pozici Nástrojaře!

Popis pozice

  • kontrola a údržba nástrojů ve výrobě (např. tlakové licí a ostřihovací nástroje)
  • odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a při poruchách
  • proaktivní přístup ke stálému zlepšování a vývoji nástrojů
  • vedení příslušné dokumentace

Požadavky

  • SOU technického zaměření
  • znalost technické dokumentace (čtení a porozumění)
  • technické znalosti a myšlení
  • zodpovědný přístup k práci, flexibilita a ochotu učit se nové věci
  • schopnost pracovat v týmu a ve směnném režimu

Nabídka

  • nadstandartní příplatky
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování (oběd/večeře od 30 Kč)
  • 5 týdnů dovolené, podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit
Reakce na pozici
Nástrojař