NÁKUPČÍ junior se znalostí AJ - vhodné i pro absolventy
  • Region :
    Jihočeský kraj
  • Město :
    České Budějovice
  • Plat :
    25 - 28 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Karolína Pitoňáková

+420 770 161 496 karolina.pitonakova@manuvia.com
Domluvíte se bez problémů anglicky a ani písemná forma Vám nedělá problém? Hledáte práci v administrativě přímo v Českých Budějovicích? Pak by tato nabídka mohla být vhodná právě pro Vás!
Pokud nemáte praxi z obdobné pozice, nevadí - rádi Vás zaučíme!

Popis pozice

Objednávání materiálu pro výrobu apod.
Komunikace s dodavateli - využití anglického jazyka
Kontrola termínů
Administrativní práce na oddělení nákupu

Požadavky

Min. SŠ vzdělání s maturitou
Pokročilá znalost anglického jazyka (min. B1/B2)
Znalost práce na PC: Excel, Word
Spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabídka

Zázemí úspěšné společnosti
Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Pružnou pracovní dobu
5. týdnů dovolené
Zajištěné stravování, stravenky
Roční bonus na základě splnění stanovených cílů
Jazykové kurzy plně hrazené - anglický jazyk