Nákupčí - part/time

  • Ústecký kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • Maturita

Do oddělení nákupu hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á má nadšení pro práci a rád/a se učí novým věcem. Jestliže jste aktivní a vidíte výzvy místo překážek, právě vás hledáme!

Náplň práce

Co Váš čeká:

  • Nákup zboží a služeb podle interních předpisů a norem společnosti.
  • Spolupráce při organizaci výběrových řízení na dodavatele služeb a zboží.
  • Správa a aktualizace databáze objednávek, s důrazem na včasné dodávky od dodavatelů materiálu a služeb.
  • Koordinace přepravy zboží od dodavatelů.
  • Zajištění kompletní přípravy dokumentace pro spolupráci s celními orgány.
  • Řešení logistických problémů a reklamací ve spolupráci s dodavateli.
  • Vedení databáze potenciálních dodavatelů a komunikace s potenciálními partnery.
  • Pravidelné zpravování a reporting.
  • Účast na inventurách a správa dokumentace související s nákupem.

Požadavky

  • Minimálně 2 roky praxe v oboru nákupu, ideálně ve výrobním prostředí,
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • Schopnost číst technickou dokumentaci a základní pochopení technologických procesů,
  • Znalost principů MRP a inventurních procesů,
  • Zkušenosti s celními postupy budou výhodou,
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost jednat s lidmi,
  • Organizační schopnosti a schopnost strategického myšlení.

  • Stabilní a přátelské pracovní prostředí v mezinárodní společnosti,
  • Možnost osobního a profesního rozvoje,
  • Motivující finanční ohodnocení a široký balíček benefitů,
  • 13. plat,
  • Příspěvek na dopravu a možnost systematického vzdělávání

Kamila Miková