Mechanik
  • Region :
    Ústecký kraj
  • Město :
    Most
  • Plat :
    28 - 35 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    čeština (rodný) nebo slovenština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Potůčková Gabriela

703144342 gabriela.potuckova@manuvia.com
Mechanik
Ideální šance pro šikovné Mechaniky na Mostecku. Důležitá je znalost výkresové dokumentace a hydrauliky.

Popis pozice

  • oprava a údržba výrobních strojů a zařízení
  • pravidelná i preventivní údržbářská činnost
  • evidence a zaznamenání provedených úkonů
  • komunikace s týmem i napříč celou společností

Požadavky

  • SOU či SŠT - obor strojírenství
  • znalost výkresové dokumentace
  • orientace v hydraulice a znalost pneumatik
  • výhodou je: certifikát pro svařování, vysokozdvižný vozík, tlakové nádoby
  • časová flexibilita

Nabídka

  • práci v dynamickém prostředí mezinárodní firmy
  • získání praxe na nejmodernějších zařízeních
  • možnost dalšího profesního růstu a rozvoje
(školení, kurzy)
  • zajímavé zaměstnanecké benefity
(kafeterie, vánoční odměny, stravenky, příspěvek na dopravu)
Reakce na pozici
Mechanik