Manažer správy nemovitostí
  • Region :
    Praha hl.m.
  • Plat :
    40 - 45 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    čeština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Pondělíčková Karolína

+420 734 235 129 karolina.pondelickova@manuvia.com
Hledáme zodpovědné a zkušené kandidáty, které baví správa nemovitostí a subjektů a kteří jsou schopní pracovat na více projektech najednou! Rádi Vám nabídneme přátelské firemní prostředí, čtvrtletní bonusy nebo sympatický kolektiv!

Popis pozice

Hledáme specialistu, který by pro našeho lukrativního klienta zajišťoval komplexní servis kolem nemovitostí.

Vaším úkolem bude zpracovávání investičních memorand, správa rozpočtu Vašeho portfolia, zpracování provozní dokumentace nebo také zajištění znaleckých posudků a spolupráce na developerských projektech společnosti. Při takových projektech budete následně pomáhat se správou nemovitostí, které budete mimo jiné i přejímat od dodavatelů/vlastníků nebo správců.

Součástí Vaší práce bude také řešení technických závad a požadavků jednotlivých nájemců v rámci portfolia a mimo to také zajištění smluv se správci, servisními společnostmi nebo s dodavateli energií. Budete také dohlížet na jednotlivé správce nemovitostí, zda dělají svou práci pečlivě.

Budeme také rádi, když nám pomůžete v rámci založení SVJ v rámci kterých budete také zastupovat naši společnost.

Do Vaší náplně bude spadat také zajištění plánu investic nebo roční vyúčtování služeb a provozních nákladů a sjednávání pojistných smluv.

Pracovat budete v našem interním systému Navision.

Požadavky

  • aktuální zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • znalost systému MS Dynamics Navision
  • nutností je zde ČJ na úrovni rodilého mluvčího, angličtina bude výhodou
  • hledáme komunikativního člověka, pro kterého nebude problém multitasking
  • hledáme kandidáty, pro které nebude problém dojíždět každý den do práce, bohužel neposkytujeme home office

  • můžeme Vám nabídnout zajímavou a interaktivní práci v atraktivní a moderní společnosti
  • tým přátelských kolegů
  • výbornou lokaci na metru B poblíž centra
  • příspěvek na životní a důchodové pojištění
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvek na sport
  • firemní akce a občerstvení na pracovišti
  • čtvrtletní bonusy