Inženýr zákaznické kvality
  • Region :
    Moravskoslezský kraj
  • Město :
    Ostrava
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Václav Jureček

vaclav.jurecek@manuvia.com

Popis pozice

  • Budete se podílet na návrzích a schvalování nových procesů PPAP aktivit.
  • Budete se podílet na auditech pro nové projekty.
  • Budete garantem toho, že budou dodržovány standardy kvality v souvislosti s výrobou a procesem sériové výroby s ohledem na zákaznické požadavky.
  • Aktivní řešení problémů a příčin jejich vzniku (PDCA, Ishikawa, 5 Why apod.).
  • Provádění procesních auditů a vedení akčních plánů.

Požadavky

  • Praxe z výrobní společnosti na oddělení kvality podmínkou.
  • Komunikativní znalost angličtiny.
  • Samostatnost, proaktivita, analytické myšlení.
  • znalost nástrojů kvality (PPAP, Ishikawa, PFMEA, 8D...), a výhodou znalost standardů IATF 16949

Nabídka

  • Konkurenční finanční ohodnocení.
  • Denní využití angličtiny při práci, možnost jazykového vzdělávání.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Částečně flexibilní pracovní dobu.
  • Práce s novými technologiemi.
  • Mnoho dalších benefitů.