Inženýr strojního pájení
  • Region :
    Pardubický kraj
  • Město :
    Pardubice
  • Plat :
    38 - 50 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Klára Maxerová

klara.maxerova@manuvia.com
Pro významného klienta, který je mezinárodní leader ve vývoji a výrobě, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit své dosavadní znalosti a dovednosti nebo chtějí získat cenné zkušenosti z dané oblasti.

Popis pozice

  • práce se selektivními pájecími stroji, robotickým pájením a pájením vlnou
  • po zaučení provádění odborných zásahů/ údržby
  • jednání s dodavateli technologií
  • rozšíření znalostí angličtiny v odborné oblasti
  • spolupráce při návrzích a realizaci nápravných opatření
  • dle vašich zkušeností jednosměnný provoz/ nepřetržitý provoz (12h směny, krátký - dlouhý týden)

Požadavky

  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • VÝHODOU: elektrotechnické vzdělání/ zkušenost se strojním pájením/ vyhláška č. 50/1978 Sb.

Nabídka

  • možnost pravidelného homeoffice
  • osobnostní rozvoj a školení
  • flexibilní pracovní
  • dotované závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport/ kulturu/ volný čas
  • slevy na firemní produkty
  • využití a zdokonalení anglického jazyka