Hledáme ŠÉFA/ŠÉFKU do TOP prodejny ve Velešíně!

  • Jihočeský kraj
  • 30 - 30 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • Výuční list

Přidejte se k nám a buďte součástí naší vítězné sestavy! Hledáme novou hvězdu pro vedoucí pozici našeho obchodu v krásném Velešíně.

Náplň práce

CO BUDETE DĚLAT:

• Udržíte náš obchod v TOP formě a zaručíte, že zákazníci budou nadšení z nákupu

• Budete mít plnou kontrolu nad plynulým chodem prodejny a jejím úspěchem

• Vaše charisma a schopnost motivovat budou klíčem k vytvoření silného a jednotného týmu

• Objednávky, přijímání zboží, inventarizace – to vše bude pod vaší taktovkou

Požadavky

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

Vzdělání a schopnosti: SOU/SŠ a schopnost samostatné práce

Vaše zkušenosti v maloobchodě: Vedení prodejny a správa týmu budou základem pro naši spolupráci

Vstřícný přístup k zákazníkům: Váš prozákaznický přístup bude naší tajnou zbraní

Nabídka

CO VÁM NABÍZÍME:

• Práci, která Vás bude bavit každý den

• Odměny, příplatky a výhody, které Vám rozšíří úsměv na tváři

Výjimečný plat: Garantujeme základní měsíční mzdu od 37.000 Kč

Stravenky: Každý den máte zajištěný dobrý oběd díky stravenkám v hodnotě 140 Kč

Růst a vývoj: Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání vám otevírá cestu ke světlé budoucnosti.

Zázemí stabilní společnosti: Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli jistotu a podporu.

POZOR! Tato pracovní příležitost je JEDINEČNÁ! Pokud jste připraveni přijmout tuto výzvu, pošlete nám svůj životopis. Rádi vás přivítáme v našem týmu a pomůžeme vám dosáhnout vašich profesních cílů!

Jana Steinerová