Generální ředitel
  • Region :
    Jihočeský kraj
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina (C1) a němčina (B2) a čeština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Gabriela Potůčková

703144342 gabriela.potuckova@manuvia.com

Popis pozice

  • vedení a řízení chodu společnosti
  • vybudování tržně a zákaznicky orientované organizace v rámci rozpočtu
  • zaměření na další vývoj a změny strategie
  • zvyšování výsledků firmy
  • zhotovování obchodních plánů, reportů a forecastů
  • reporting výsledků

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na vedoucí pozici výkonného ředitele alespoň 5 let
  • pokročilou znalost anglického a německého jazyka
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point)
  • orientace na zákazníka a výsledky
  • profesionální vystupování, osobnost s přirozenou autoritou, vysokým pracovním nasazením a odolností proti stresu
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

  • samostatnou a odpovědnou pozici ve stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
  • prostor pro osobní rozvoj, uplatnění vlastních nápadů a kreativity
  • motivující mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
  • osobní automobil i k soukromým účelům
  • balíček benefitů